Americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmu a bez registru – dlouhý název, který si jednoduše vysvětlíme

Co se pod tímto záhadným názvem skrývá? Jednoduše nebankovní hypotéka. Jenomže tato má hned několik výhod najednou. Vlastně všechny dohromady!

Co tedy můžete očekávat?

  1. Jedná se o podnikatelský úvěr. Sjednat si ho mohou pouze podnikatelé, firmy a OSVČ.
  2. Půjčka je bezúčelná a peníze v podnikání můžete použít na cokoliv, co potřebujete.
  3. Nevadí nízké daňové přiznání. Nemusíte jej dokládat.
  4. Nezkoumáme registry, proto bez registrů, nevadí záznamy v registrech dlužníků jako je Solus, NRKI nebo BRKI.

modré zábradlí

Hypotéku využíváme v případě, že si potřebujeme půjčit peníze. V podnikatelském sektoru je to trochu odlišné a peníze se potřebují pro účely financování podnikání. Tento typ nebankovní hypotéky, pod názvem americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmu a bez registrů, skrývá podnikatelský úvěr, který si mohou sjednávat pouze podnikatelé. Ovšem půjčka je bezúčelná, takže peníze v podnikání můžete využít jakýmkoliv způsobem.

plnící pero

Například můžete zvolit konsolidaci půjček, vyplacení exekucí, doplacení různých dluhů nebo zdravotního a sociálního pojištění či navýšit svůj majetek. Je mnoho možností, jak s penězi naložit, je to jen a jen na vás. Doba splácení může být až 30 let, takže se jedná o opravdu dlouhou dobu splácení. Zajistíme také velice nízký úrok.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí

Zvolte nemovitost, kterou vlastníte nebo můžete ručit nemovitostí třetí osoby. Do zástavy můžete dát byt, i družstevní byt, pozemek, dům, chatu či chalupu, zahradu, komerční budovu, nějaký další objekt či cokoliv dalšího. Nebankovní americká hypotéka je zde pro každého podnikatele.

spolupráce lidí

  1. Úrok od 6,9% p.a., pro všechny podnikatele, kteří mají záznam nebo mají i nízká daňová přiznání.
  2. Exkluzivně však nabízíme klientům, kteří nemají žádný záznam nebo mají jen drobný prohřešek v registru dlužníků, že mohou dostat úrok již od 3% p.a.
  3. Vždy musíte mít nad 18 let svého věku.
  4. Peníze můžete získat do 24 hodin od podpisu smlouvy!
  5. Vypracujeme nezávaznou nabídku zdarma. Klidně si ji můžete posoudit s dalšími nabídkami na trhu.