Dovolená v Česku je stále oblíbenější

Česká ekonomika je na vzestupu, průměrný výše platu se neustále zvyšuje a to hraje do karet cestovnímu ruchu. Mnoho Čechů přitom nepotřebuje dovolenou u moře, ale naopak preferuje právě dovolenou v tuzemsku. I u nás můžeme narazit na zajímavou nabídku hotelů, která láká své potencionální zákazníky na snadnou dostupnost a výhodnou cenu v porovnání se zahraničím. Na samotnou kvalitu hotelů přitom netlačí jenom neustále se zvětšující konkurence, ale i hosté samotní. Ti jsou zvyklí na jistý standart ze zahraničí a dožadují se ho i u nás. Na internetu můžou hosté navíc hotelům dávat reference, které jsou dalším motorem pro zlepšování jejich služeb. Lidé pro hodnocení využívají sociální služby, ale také přímo internetové stránky jednotlivých hotelů. Tyto recenze jsou při výběru ubytování rozhodující a lidé se podle nich velmi často rozhodují.

zámek Lednice

Recenze i osobní zkušenosti pomohu s výběrem

Slyšeli jste už o ubytování lednice valtice? Jistě ano, příjemné prostředí, ubytování přímo v srdci Lednicko-valtickém areálu, no prostě sen. K jeho povědomosti pomohly právě internetové recenze od předchozím hostů.

hotelový poko

Dříve jsme se o příjemném ubytování dozvídali od známých a taková recenze neměla příliš velký dosah. Ovšem díky dnešní době a internetu se osobní zkušenosti mohou dostat do povědomí široké veřejnosti z celého světa. Už se stalo pravidlem, že při výběru ubytování si v první řadě přečteme právě ony zmíněné recenze, které nám snadno napoví, co od něho máme čekat.

Co letos frčí?

My Češi preferujeme wellness pobyty, možná i proto, že jsme na podobný druh ubytování ještě před několika lety nebyli vůbec zvyklí. Nevybírají si je pouze mladé páry, ale i páry s většími dětmi, které si wellness procedury užívají společně s nimi. Pobyty v lázních patří tak u nás mezi ty nejoblíbenější. Kam byste se rádi podívali vy?