Erotická masáž v Praze zvyšuje hladinu serotoninu a snižuje stres

Nenechte se ubít stresem

Zanedbávaný chronický stres – když vám někdo položí otázku, jak si představujete stres, možná vás budou napadat nejrůznější příměry v souvislosti se zaměstnáním a mezilidskými vztahy. Problémy v práci a v rodině někteří z nás léčí alkoholem, cigaretami a kofeinem a točí se v začarovaném kruhu. Když se k tomu přidají další faktory, jako je horko nebo prochladnutí, nedostatek pohybu, mizerná strava a jídlo snězené ve spěchu, chemické léky, městský chaos, hluk a znečištěné ovzduší, máte problém. Zaměřte se raději na správnou životosprávu, pobyt na čerstvém vzduchu a masáže. Ano, právě masáže dovedou stres významně potlačit a ty erotické dokonce mnohem více, neboť jsou zaměřeny na komplexní uvolnění včetně přirozené sexuální touhy a snaze o prožívání slasti a rozkoše.

hezká dívka

Zázračný serotonin – v průběhu procedur erotických masáží v Praze https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz, a týká se to v podstatě každé masáže, se v organismu tvoří serotonin. Spolu s melatoninem (hormonem pro dobrý spánek) je základní oporou pro dosažení dobré nálady a zvýšení pozitivních „vibrací“. Je známo, že šťastní lidé jsou právě ti, co se s někým rádi mazlí, přijímají něžné doteky, a třeba jen přátelsky se objímají. Platí to i v sexu, čím delší je mazlení a předehra, tím intenzivnější prožitek vás čeká.

dívka na louce

Doplňujte hořčík – bez tohoto kovového minerálu to nepůjde. Bohužel z potravin vlivem nešetrného zpracování a nevhodného pěstování pomalu mizí a dnes je v nich hořčíku mnohem méně, než před cca třiceti lety. Dbejte na dostatečný příjem magnézia, bez něhož se netvoří v těle v dostatečném množství ani serotonin, ani melatonin.

Nezapomínejte na endorfiny – proč bychom se měli více hýbat? Nejen kvůli kondici a svalové hmotě, ale hlavně z důvodu vyplavování hormonů štěstí – endorfinů. Vhodně zvolený pohyb dělá divy, a pokud trávíte mnoho času např. sezením v kanceláři, choďte častěji do přírody, jezděte na kole a raději, než autem, dejte přednost pěší chůzi.