Postele 120 x 200 z dřevěného masivu pro poklidný spánek váš i vašich hostů

S masivním dřevem nelze srovnávat výrobky z lisovaných laminovaných desek, ať už je jejich provedení vzhledově jakkoli atraktivní.

Proč se obrátit směrem k přírodnímu materiálu – dřevu

Neobsahuje syntetická plnidla – dřevěný lakovaný nábytek je sice povrchově upraven syntetickým nátěrem, ale ten po zaschnutí zůstává kompaktní a neuvolňuje do ovzduší žádné škodlivé chemikálie. Není škodlivý ani po požití, resp. v případě, že by jej olizovaly nebo okousávaly malé děti. Takto upravený materiál se používá i k výrobě dětských hraček pro nejmenší děti – kojence a batolata. To však neplatí pro syntetická pojiva lisovaných desek – pro dřevotřísku, s obsahem formaldehydu. V současné době se stále využívá zhruba jedna pětina celkové produkce rakovinotvorné formaldehydové syntetické pryskyřice H2CO speciálně pro výrobu dřevotřísky a některých podlahových krytin.

manželská postel

Nevržou – většina milostných událostí milujících se partnerů se odehrává tam, kam každý večer uleháme k spánku. Pochopitelně, že sex můžeme provozovat prakticky kdekoli, a že lidé jsou nesmírně vynalézaví, a že nejsme jen odkázáni na polštář a přikrývku, ale přece jen je pohodlí u fyzického aktu rozhodující. Abychom prožili opravdovou rozkoš, nestačí jen svůj protějšek milovat z hloubi srdce, ale potřebujeme k tomu i vhodné podmínky. Vrzající a viklající se postel totiž může milostný akt natolik znepříjemnit, že to vyvolá psychický blok. Vybírejme tedy postel i s vědomím, že nám nemusí nutně sloužit pouze jako plocha pro usínání, ale i pro fyzický výkon, který k náruživému milování rozhodně patří.

podkrovní ložnice

Lůžko pro hosty – máme-li v bytě alespoň trochu volného prostoru, a přespávají-li občas u nás naši hosté, měli bychom i jim dopřát příjemný a hlavně vydatný spánek. Většina domácností to však řeší rozkládací pohovkou v obývacím pokoji, nebo přistýlkou z molitanové matrace položené přímo na podlahu. Postele 120 x 200 z dřevěného masivu jsou dostatečně prostorné, samozřejmě nevržou a i kdyby se naši hosté rozhodli v noci k intimnímu sdílení, proč bychom jim to nemohli dopřát.