Bodové osvětlení patří k nejoblíbenějším


Líbí se vám bodové osvětlení, které působí minimalisticky, nenápadně a nadčasově? Toto řešení se využívá zejména v koupelnách a v kuchyních, kde není úplně důvod mít nainstalovaný lustr. Tento typ osvětlení patří mezi nejpopulárnější z toho důvodu, že to vyžaduje minimální údržbu. Nebudete mít lustr, na kterém by se vám usazoval prach. Nemluvě o tom, že to působí mnohem méně nápadně, a tím pádem více sofistikovaně a efektně. Jestliže tedy nejste fandy klasických lustrů a rádi byste využili toto modernější řešení, led žárovky gu10 lightpark.cz pro vás budou ideální volbou.žárovka na stole

Led žárovky gu10 vynikají naprosto skvělými vlastnostmi. Zamilujete si jejich extrémně dlouhou životnost, která čítá tisíce a tisíce hodin. Spolu s velmi nízkou poruchovostí se jedná o ideální kombinaci, díky které budete muset řešit výměny zářivek opravdu jen sporadicky. Rozhodně se nemusíte bát, že byste co měsíc museli kupovat nová svítidla a neustále je vyměňovat. Pokud se rozhodnete pro toto řešení, ušetří si tím hromadu času.

Úspora, která se počítá
Neustále hovoříme o výkonnosti, životnosti a nízké poruchovosti, nyní je však na řadě zmínit také další velmi důležitý faktor, kterým je finanční úspora. Jak jisté víte, led technologie jsou velmi moderní, a dokážou svým majitelům nabídnout obrovskou úsporu peněz. Jejich pořizovací náklady jsou sice o něco vyšší, nicméně pokud si uvědomíte, kolik peněz za rok ušetříte, tak zjistíte, že se vám to v závěru vlastně opravdu vyplatí. Pokud vám tedy není lhostejný stav vašeho rozpočtu, led žárovky gu10 budou výborným řešením.
dva lustry

  • Obrovská finanční úspora, která uleví vašemu rodinnému rozpočtu
  • Dlouhá životnost, díky které nebudete muset řešit neustálé výměny
  • Ekologické řešení, nebudete produkovat tolik odpadů, jak s klasickými žárovkami
  • Vysoce intenzivní osvětlení, které si poradí i s místnostmi bez oken