Likvidace vos u lidského obydlí


Vosy se můžou zabydlet u lidského obydlí, kdy se jich musíme zbavit, aby nás nemohli obtěžovat a napadnout. Samotnou likvidaci zařídí deratizátor.

Likvidace vos u lidského obydlí

Dávejte pozor

Vosy jsou docela agresivním hmyzem, a proto se snadno naštvou a potom můžou zaútočit i na člověka, což rozhodně není nic příjemného. Ještě větší riziko je u dětí, takže pokud se vosí hnízdo vyskytne třeba pod naší střechou, tak je nutné tento problém řešit, aby se nám dále nezvětšovalo. Pokud si na likvidaci netroufáte, tak tuto práci rozhodně svěřte profesionálovi. Jestliže jste alergici, tak se hnízdu obloukem vyhýbejte.

vosa detail

Jestliže se nachází na veřejném místě jako je třeba hřiště, tak se o jeho zničení starají například hasiči. Při likvidaci svépomocí je nutné dávat pozor a zbytečně se nepřibližovat k hnízdu. Je nutné být dobře oblečený od hlavy až k patě, kdy si vezmeme tlustou bundu a podobně. Následně je dobré vzít speciální postřik a brzy ráno jej aplikovat na dané hnízdo. Následně jej musíme odstranit mechanicky. Není dobré používat žebřík, protože hrozí, že se zlekneme vylítávajíc vos a bohužel spadneme.

Zavolejte odborníka

Naštvané vosy nejsou rozhodně žádné sranda, a proto není na místě riskovat. Likvidace vosího hnízda je služba prováděna profesionálem, takže si můžeme být zcela jisti, že se tohoto hmyzu zbavíme a už nás nebude moci napadnout. Profesionál se o ně postará a je jedno, na jakém místě nachází. Třeba taková hnízda ve zdi jsou na likvidaci náročná, ovšem specialita si s nimi hravě poradí a my se nebudeme muset obávat, že část hnízda zůstane a vosy nás budou stále ohrožovat.

vosí hnízdo

Firma sídlí v Praze, přičemž cena za dopravu v tomto městě se pohybuje v řádu stovek a za každý další kilometr v kolečku zaplatíme sedm korun. Co se týče samotné likvidace, tak cena nám startuje na 1 300 Kč. Možná se Vám to sopečně s dopravou bodě na první pohled zdát moc, ovšem vos se spolehlivě zbavíme. Deratizátor se zabývá likvidací a deratizací všeho možného, a proto náš dům nebudou trápit žádní nezvaní hosté různých typů.