Naše arény plné dobrodružství

Kdo někdy vstoupil do takové hry, nikdy nevěděl kdy skončit, protože možnost být profesionálem a bojovat úspěšně s vetřelci je tak lákavá, že si jí jistě každý návštěvník zamiluje a v čase se naprosto ztratí. Pomocí světleného paprsku můžete odstřelit nebo pobít právě takové množství protivníků, kolik vám jich vybraná hra postaví do cesty. V barevných světlech a naprosto pohlcující atmosféře prostředí v aréně, vkročíte do tajemného labyrintu nebo starodávného světa Aztéků.

Vyberte si z mnoha různých her podle svých schopností a možností.

Pro začátečníky jsme připravili hry Graffiti, Death Match, Team Death Match nebo hru Agenti. Tady pochopí a naučí se ovládat velmi rychle herní pravidla i všichni ti, kteří to ještě nikdy nezkusili. Ideální je objednat si takovou hru třeba jako teambuildingový program nebo jako zpestření mezifiremních setkávání.

A co když už patříte mezi pokročilé?

Potom si jistě vyberete mezi laser game typu King of the Hill, Challenge, Kletba, Základny / Domination, Zombies nebo třeba Team Death match se štítem. Předem se na našich stránkách můžete seznámit a zároveň vybrat i typ, který vás zaujme. Podle doporučení a základních dispozic vyberete jednoduše, co by se pro vás nebo kamarády či kolegy hodilo a objednat.

Pokud si nebudete ani z popisu hry jisti, poraďte se přímo s obsluhou na dálku a požádejte o doporučení případně doplňující informace. Je jen na vás, které z připravených laser game, dáte přednost, a kterou budete chtít vyzkoušet a prožít. Ano, prožít, to je ten správný výraz pro činnost, kterou vám tyto hry bez okolků nabídnou. Stanete se profesionály a budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jak se cítí třeba agent 007 nebo jiný hrdina vašich oblíbených adrenalinových filmů.

Jak si objednat laser game pro vás, kamarády nebo firmu?

Velmi jednoduše, stačí si online zarezervovat čas a arénu podle svého výběru. Najdete si na herním plánu čas a počet lidí, které chcete do hry zapojit. A objednávkový systém vám vybraný čas a prostory vyblokuje pro vás. Můžete také využít zajímavých možností voucherů, za které je také možné arénu navštívit a zahrát si za zajímavější ceny.

Nalákali jsme vás? Tak už neváhejte a přijďte to k nám naživo prožít!