Kurzy informatiky

Na informačních technologií jsem skoro vyrůstala. A taky mohu říct, že jsem se na informační technologií skoro narodila. Myslím, že informační technologie mě doprovázela vlastně celý život už od malička. Můj tatínek byl totiž stavební inženýr a maminka jeho asistentka a takto se seznámili. Pamatuji si, jak mi otec vyprávěl, jak se s mojí maminkou seznámili. Tatínek říkal, že byl učitel na vysoké škole. A maminka prý byla jeho studentka. Jak už to, tak bývá, tak láska si nevybírá a oni se do sebe zamilovali.

Učíte se stále?

A oni dva se na vysoké škole dali tedy dohromady, dohromady je vlastně dala láska k informační technologii. Měli se moc rádi. A taky to tak dopadlo, že spolu začali i pracovat. I když mnoho lidí říká, že není vhodné, aby spolu dva lidé pracovali, když spolu žijí, aby si od sebe odpočinuli. Jenže u nás to asi neplatilo. Oba dva byli zvyklí pracovat v informačních technologiích. A oba dva informační technologie hodně bavila, takže si ani nestihli udělat čas na nějaké hádky anebo ne spory. Informační technologie byla jejich vášeň. Dokonce navštěvovali i různá místa na světě, o které se zajímají.

Informatika je všude kolem nás.

A nejvíce informační technologie měl například můj tatínek, který byl dva měsíce v Londýně, kde vyučoval informační technologie nějaké dobrovolníky. Moje maminka zase byla dva roky v Německu, kde měla taky nějaký obor informatika a technologie. Informatika a informační technologie jdou ruku v ruce k sobě, a navíc si myslím, že informační technologie jsou v dnešní době velmi důležité. Já sama se je taky učím. Chtěla bych být trošičku jako moje maminka a tatínek. A abych tak byla dokonalá, a tak jsem si řekla, že si udělám taky nějaký kus nějaký kurz informační technologie. Ovšem ale u mě to asi není moc potřeba, já si mohu říct o kurz mojí mamince anebo tatínkovi, kteří mě toho naučí jistě mnoho a zadarmo. Baví mě to a bavit mě to bude stále.