Vlastní dům do milionu

Co si budeme povídat, dnešní doba je naprosto bláznivá a ceny nemovitostí se šplhají stále výš a výš. V podstatě se dá říct, že ten kdo teď už nemá něco našetřeno, nic nezdědí, nevyhraje a ani nic podobného, pravděpodobnost že dosáhne na vlastní bydlení, se mu postupně vzdaluje. Zkrátka, žijeme v době, kdy je úplně normální bydlet v pronájmech. Nicméně co když se tomuto trendu nechcete přizpůsobit a chcete bydlet ve svém? Pokud je přesně tohle váš případ, máme tu pro vás jeden nápad, díky kterému by se vám sen o vlastním bydlení mohl přiblížit na dosah ruky! Neztrácejme tedy čas a pojďme si společně o něm něco povědět.

dřevěný dům

Jedná se o dřevěný mobilní dům https://www.lavarohouse.cz/. Mobilní domy jsou příjemným kompromisem mezi cenou a kvalitou. Jedná se o bydlení, které je postavené převážně ze dřeva a je na pozemek majitele dokončená a plně funkční. V podstatě se hned druhý den můžete nastěhovat. Díky této variantě tak od koupení do nastěhování může utéct jen pouhý měsíc.

Pokud vás udivuje jak je to možné, tak je to hlavně proto, že se na váš pozemek stavba přiveze už hodová, ale i proto, že na její postavení nepotřebujete žádné stavební povolení. Jedná se totiž o movitost, díky čemuž je tato svatba osvobozena od celé řady zbytečných papírování a protahování.

moderní dům

Ihned po postavení si kolem celého domu můžete postavit terasu, nebo nějaké posezení a můžete si začít užívat života za velmi příjemný peníz. Výhodou je i to, že tyto stavby mají vcelku dlouhou životnost. Životnost mobilních domů se odhaduje kolem padesáti až šedesáti let, což bohatě pro jednu generací stačí. No a vaše děti? Pokud se o dům budete dobře starat, jistě poslouží i jim. No, a pokud ne, mohou si alespoň prodat pozemek, na kterém dům stál a postavit něco zcela jiného – zkrátka naprosto ideální řešení pro ty, kteří mají nyní hluboko do kapsy, nemyslíte?