Důležité maličkosti, které vám usnadní život

Všichni jsme se s nimi už setkali. Někteří z nás dokonce opakovaně a několikrát denně. Jenom je už příliš nevnímáme, a přitom hrají významnou roli v běžném životě. Řeč je o obalových materiálech a lepicích páskách všeho druhu, které našima rukama procházejí opravdu často. A právě naše společnost https://www.2pack.cz/kontakt je poměrně velkým výrobcem a dodavatelem tohoto typu produktů, z nichž se specializujeme na tyto produkty.

Kartonová krabice

-KLOPOVÉ KARTONOVÉ KRABICE-v mnoha různých velikostech tří a pěti vrstvé, vyrobené z ekologického recyklovatelného materiálu.

-KARTONY A VLNITÉ LEPENKY-vhodné k prokládání zboží na paletách, či jako ochranný kryt v malířské, natěračské, či zednické profesi.

-OBÁLKY-od klasických papírových, přes poštovní plastové a přepravní, které se snadno připevňují na balíkové zásilky, až po obálky z lehkého kartonu, nebo bublinek.

-SÁČKY A PYTLE-naše sáčky jsou opatřeny jezdcem v zatahovací liště, nebo přelepovací klopou, takže umožňují opakované použití a zároveň bezpečné přechovávání sypkých, či drobných předmětů. vyrábíme je v mnoha velikostech a tloušťkách.

LEPÍCÍ PÁSKY-které patří do každé domácnosti, skladu, školy i kanceláře. Opět je nabízíme v různých délkách návinu, v průhledných, oboustranných, barevných, výstražných lepících pásek.

FÓLIE-i tento druh produktů najde svoje místo v různých oborech řemesel a obchodu, jako krycí, zpevňovací, či obalový materiál. Vybírejte z různých velikostí, barev a návinů bublinkové a smršťovací fólie.
Kousky lepící pásky nalepené na ploše

Naše výrobně technologické možnosti nám dovolují http://www.dolin-u-slaneho.estranky.cz/file/19/nohejbal.pdf přizpůsobit se jakémukoliv požadavku ohledně velikostí, délky návinů, barev, a některých typů potisků, takže nás neváhejte kontaktovat, abychom mohli společně vyřešit vaše návrhy k vaší úplné spokojenosti. S našimi výrobky si zaručeně zjednodušíte život, ulehčíte práci a ušetříte čas!