Rozhodně nejde o narušení soukromí

Přestaňte považovat své webové stránky firmy za zakázané území. Je jasné, že jste jejich tvorbě věnoval spoustu času a kreativity. Ale Vaše rozhodnutí nenechat nikoho nahlédnout pod pokličku jejich struktury a nastavení, je nevyzrálý názor.
Vezměte to v jiném oboru. Když jste najímal na ostrahu Vašich skladů bezpečnostní firmu, která s tou Vaší nemá nic společného, také jste přemýšlel o narušení Vašeho řádu firmy? Rozhodně ne.

seo proces

Důvod v podstatě nemáte.
Proč byste tedy nemohl najmout firmu také na Váš web, který byl nastaven před několika lety. A to byla docela jiná doba. Dnes je pokrok na daleko vyšším stupni. Stačíte mu?
Jestliže bude svěřena seo správa do rukou spolehlivé a loajální firmy, která bude mít stejný zájem na funkčnosti webových stránek jako Vy, potom jenom získáte. A věřte, že o narušení soukromí se vůbec nedá mluvit. Veškeré triky a úpravy zůstanou jen mezi Vámi a najatou společností.
Vaším jediným důvodem je možná jen myšlenka na to, že Vy jediný jste autorem přehledných a krásných webových stránek, na které máte právo být pyšný. Tak proč byste měl pouštět někoho jiného, aby nahlédl do jejich útrob. Ale jsme hned u toho, že stránky uvidíte jen Vy a pár vyvolených. Nikdo jiný je nespatří. Není to divné?

Pochlubte se celému světu.
Zvolte proto kvalitní, několikatýdenní SEO správu k tomu, aby byla provedena

  • analýza webu, která najde příčiny potíží,
  • optimalizace, která zahrnuje spoustu dalších úkonů a činností.

optimalizační proces

A hned po této nápravě zjistíte, že jste viděn na předních pozicích ve vyhledávači. Ale také se zvýší návštěvnost z odkazů. A o to tu jde především. Najednou budete mít pocit, že jste ukázal své autorské dílo celému světu. A věřte, že nebudete daleko od pravdy!
Nakonec budete rád, že jste si problém přiznal a že jste nepodlehl sebeklamu, že to zvládnete sám. Takže věřte na poctivost a účinnost SEO správy!